2018 Senioren voorjaarscompetitie

Wil je kijken bij je favoriete team van de voorjaarscompetitie. Dan kan je hier zien wanneer de teams thuis spelen.
Thuisprogramma van de teams.

Datum Aanvang   Team 1 Team 2
 6 april 2018 19:00 Renetta de Jong DE RIJP 2 NECKSLAG 2
 6 april 2018 20:00 Jelle Kaptein DE RIJP 1 DE CROMME BAL 1
 7 april 2018 11:00 Johan Zeeman DE RIJP 2 DE SPATTER 1
 8 april 2018 10:30 Marcel Visch DE RIJP 1 OVERDAN 1
 8 april 2018 10:30 Marcel Visch DE RIJP 1 BUITENVELDERT 2
 8 april 2018 16:00 Erica Koreman DE RIJP 1 DE ZES WIELEN 1
 10 april 2018 10:00 Ingrid Bouma DE RIJP 1 HEERHUGOWAARD 2
 13 april 2018 19:00 Jeanet Jongbloed DE RIJP 1 WESTZIJDERVELD 1
 14 april 2018 12:30 Els Huigsloot DE RIJP 1 'T TWISKE 1
 14 april 2018 13:30 Martin Kwast DE RIJP 1 TOB 1
 17 april 2018 10:00 Nel Meinders DE RIJP 2 ATLAS 1
 20 april 2018 19:00 Renetta de Jong DE RIJP 2 DE SPATTER 2
 20 april 2018 20:00 Jelle Kaptein DE RIJP 1 'T GOUWTJE 2
 21 april 2018 13:30 Johan Zeeman DE RIJP 2 CASTRICUM 1
 22 april 2018 10:30 Marcel Visch DE RIJP 1 DAALMEER 1
 22 april 2018 10:30 Marcel Visch DE RIJP 1 HOOFDDORP 1
 22 april 2018 16:00 Erica Koreman DE RIJP 1 DE SPATTER 1
 24 april 2018 10:00 Kitty Molenaar DE RIJP 1 HEERHUGOWAARD 1
 24 april 2018 10:00 Ingrid Bouma DE RIJP 1 WESTZAAN 1
 5 mei 2018 12:30 Els Huigsloot DE RIJP 1 HEB DURF 5
 5 mei 2018 13:30 Martin Kwast DE RIJP 1 'T ZAND 1
 8 mei 2018 10:00 Nel Meinders DE RIJP 2 ALKMAAR 1
 11 mei 2018 19:00 Jeanet Jongbloed DE RIJP 1 DE ZES WIELEN 1
 12 mei 2018 13:30 Martin Kwast DE RIJP 1 SCHAGEN 1
 12 mei 2018 13:30 Johan Zeeman DE RIJP 2 OUDORP 2
 13 mei 2018 16:00 Erica Koreman DE RIJP 1 CASTRICUM 1
 15 mei 2018 10:00 Ingrid Bouma DE RIJP 1 DE BERK 1
 15 mei 2018 10:00 Nel Meinders DE RIJP 2 JULIANA-HOORN 1
 18 mei 2018 19:00 Jeanet Jongbloed DE RIJP 1 BSV 1
 18 mei 2018 20:00 Jelle Kaptein DE RIJP 1 OBDAM 1
 22 mei 2018 10:00 Kitty Molenaar DE RIJP 1 ANONYMUS 1
 25 mei 2018 19:00 Renetta de Jong DE RIJP 2 WAARLAND 4
 26 mei 2018 12:30 Els Huigsloot DE RIJP 1 HOFGEEST 4
 27 mei 2018 10:30 Marcel Visch DE RIJP 1 DAALMEER 2
 27 mei 2018 10:30 Marcel Visch DE RIJP 1 BLOEMENDAAL 3
 29 mei 2018 10:00 Kitty Molenaar DE RIJP 1 CASTRICUM 1
 1 juni 2018 19:00 Jeanet Jongbloed DE RIJP 1 SCHAGEN 1
 1 juni 2018 20:00 Jelle Kaptein DE RIJP 1 TULP-OUDKARSPEL 1
 2 juni 2018 12:30 Els Huigsloot DE RIJP 1 MARQUETTE 2
 2 juni 2018 13:30 Martin Kwast DE RIJP 1 OUDORP 1
 2 juni 2018 13:30 Johan Zeeman DE RIJP 2 HOGEDIJK 1